דומיין זה רשום באינדקס הדומיינים והאתרים הישראלי
 

נעים להכיר ! אנחנו אנה ואינה אימהות לא מושלמות

עודכן: 8 באוק׳ 2020
בהתרגשות גדולה נסענו לקיבוץ משאבי שדה לפגוש את יניב גלעדי מפודקאסטר בשביל להקליט את הפרק הראשון . היו לנו כל כך הרבה דברים ורעיונות על מה לדבר עליהם בפרק הבכורה ולא יכולנו לבחוראיך אפשר להסביר למה אנחנו מקליטות פודקאסט ?

זו היא הייתה תקופה שרק למדנו איך להתחיל להרגיל לעולם אחרי קורונה, ודיברנו על כל הרווחים מהתקופה - העיקרי שבהם היה שהתחלנו לעשות יותר דברים עבור עצמנו בתקופה הזאת - אינה למדה יותר לעומק ואפילו פתחה עסק לאפיית לחמי בריאות, אני למדתי להחמיץ ירקות, שתינו שמענו המון הרצאות ופודקאסטים בתחום ההורות , תזונה ובריאות.

אחת המציאות הטובות ביותר היה ללא ספק הפודקאסט של עינת נתן והילה קורח "אימא, אימא". לאורך הבינג'י שעשינו לכל הפרקים שוחחנו רבות על ההורות ממול הילדות שלנו.

יותר ויותר הגענו למסקנה שיש אמנם המון פודקאסטים, ערוצים לימודיים ואנשי מפתח בתחום החינוך - אפשר לומר שכולם קיבלו שורשים טובים בבית. נוכחנו שוב ושוב שטולסטוי צדק ואכן כל המשפחות מאושרות דומות אחת לשניה ואילו האומללות - אומללות כל אחד בדרכה. וכמה הילדות הלא פשוטה שלנו כעולות חדשות משפיעה על בחירות הוריות יום יומיות , וכמה כל זה משפיע ומושפע מכך שיש לשתינו יש ילדים על הספקטרום ומחוצה לו. וחלטנו להיות הקול הזה - של המשפחות הלא מושלמות, משפחות עם טראומות אלו ואחרות, משפחות רוסיות ומשפחות מיוחדות שסובלים מיחסי ציבור גרועים מאוד ואנחנו רוצות להגיד ששתינו נשים חזקות, עצמאיות ומודרניות ששמו את הכול בצד בשביל הילדים שלנו.

וכן המציאות שלנו מצד אחד שונה ממציאות של משפחות אחרות, אבל יש בחיים שלנו כל כך הרבה דברים קסומים ונהדרים שאנחנו באמת רוצים להכיר לכם אותם - בואו!


איך עושים אמלק לסיפור עליה?

אינה ואני עלינו בגיל שונה, הרכב מפשפחתי שונה ולאזורים ממש מנוגדים בישראל - אני לקריית אתא ואינה לבאר שבע - אבל למרות השוני החוויה הייתה דומה כל כך בדברים נהדרים כגון ביקור ראשון בסופר, לטעום במבה או מילקי לדברים פחות טובים כגון נתק מוחלט מהבחרה הישראלית ובריחה לגטו של רוסים. איך החינוך ותרבות השפיעו ובמה מתבטאת רוסיות שלנו? וכמה אנחנו מודות לגרעין הרוסי הקטן שעוזר לנו לשרוד. ואיך השורשים הרוסיים השפיעו עלינו בתקופה של לפני האבחון.

מקווה שתאזינו ותיהנו - אנחנו פה לכל ביקורת או שאלה
כל הפרקים זמינים גם כאן :

https://smartmama.podbean.com/

https://bit.ly/33HhngYאוהבת, אנה

38 צפיות0 תגובות