דומיין זה רשום באינדקס הדומיינים והאתרים הישראלי
 

למה שלא תהיה קצת אוטיסט

עודכן: 9 בספט׳ 2020


לפעמים היינו רוצות שהילדים ה"רגילים" שלנו כלומר אלו שלא על הספקטרום, יתנהגו קצת כמו האחים האוטיסטים שלהם, למה? כי למרות מה ששמעתם לאוטיזם יש יתרונות רבים לפעמים בדינמיקה המשפחתית.


את הפרק הזה הקלטנו מייד אחרי המעבר שלי מערד לתל אביב.

שתינו מוצפות מהקיץ, מקורונה ומהחיים. הגענו לאולפן עם שאלה מהבית שמבקשת מאיתנו לדבר על הדרך הטובה והנכונה להסביר לילדים אחרים את ההתנהגות השונה של אוטיסטים.

בשביל לענות על השאלה הזאת היינו צריכות לנסות להבין בעצם מה מפריעה לנו כשמדברים על הילדים שלנו ובעצם איך מפשטים את השונות שלהם. ואם כבר מדברים על שונות - אז איך אפשר מבלי לדבר על השונות שלנו בתור רוסים - כלומר גם כשרוסי יוצא לחופשה הוא סובל והוא לא עושה את זה בקלות.

ומה קורה לרוסי ביום יום בכלל וכשיש לו (לה) חששות או תהיות או במצבים שונים בחיים כמו מעבר דירה.

הראשים הצועקים שיש לכל רוסי בניגוד לשטן ומלאך שיש בסרטי הוליווד.


אז מצד אחד בגלל העלייה התפקידים בין הורים לילדים התהפכו בשלב מאוד מוקדם בחיים והפכנו להיות ההורים - אז מצד אחד יש לנו ניסיון הורי, ומצד שני נוכל להתחיל לתרגל את החלק של שחרור לעצמאות שנצטרך לעשות עם ילדים על ההורים שלנו.המרדף אחרי החלום להיות דמות משמעותית עבור הילדים שלנו כשיהיו גדולים מעייף מצד אחד ומצד שני אנחנו מודות לו כי בזכותו אנחנו אימהות טובות יותר.


גם הפעם - נשמח לשמוע כל מחשבה הערה ותגובה, גם הפעם נזכיר שאין תגובות רעות ובאמת שום דבר לא יפגע בנו - אנחנו רוסיות.


תהיו טובים ותיהנו מהשקיעה האחרונה שחוויתי ממרפסת ביתי בערד.


אגב! וש הטבה מיוחדת עבור המאזינים שלנו, חברה מדהימה כתבה ספר שבו הגיבורה הראשית היא אוטיסטית

- תתמכו בפרויקט שלה ותקבלו תכשיט מתנה  https://headstart.co.il/project/58329?fbclid=IwAR1sE48CwpOIm5YwP_IH1VQqfzEEb16-1rnIDs52P2jUD3Z04xgGZqRnbiI

lizard  הקלידו את המילה 


אוהבת המון,

אנה

171 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול