דומיין זה רשום באינדקס הדומיינים והאתרים הישראלי
 

פינת ההמלצה של אינה - שמן אתרי תפוז וגם מתכון לשוקולד ביתי!

נמשיך את השיחה על שמנים אתרים, והפעם עוד שמן נהדר להתחיל אתו ולשלב בין בני הבית בשגרה.


שמן אתרי של תפוז מופק מקליפת התפוז ובעל ריח מרענן וארומה מעוררת.

הוא שמן נהדר להתחיל אתו היום שלנו עם במריחה על נקודות הדופק או בשתי טיפות בתוך בקבוק המים שלנו. לשמן תפוז יש יכולות ניקוי מעולות ולכן אפשר להוסיף אותו לחומרי ניקוי או לשים בדיפיוזר לחיטוי האוויר. בנוסף השמן מעלה מצב רוח ויכול לעזור להתחיל את היום באנרגיות חיוביות.

היתרונות הברורים של שמן הם:

• מעורר

• מרענן

• בעל יכולת חיטוי וניקוי

• מוסיף טעם נהדר למים וגורם לנו לשתות יותר

שימוש יומיומי:

אני מוסיפה אותו למים שלי בבוקר וזה עוזר לי מאוד להגיע ליעדי שתייה שלי ולהתעורר.

בנוסף אני מורחת אותו על נקודות דופק כאשר אני מרגישה ירידה באנרגיות סביבות הצהריים והוא מעורר אותי להמשיך את היום מבלי לשתות קפה.


שימוש נוסף שאני ממליצה לשמן זה הוא בבישול במיוחד בקינוחים. בהשוואה לשימוש במיץ תפוזים שבעיקר מכיל סוכר ניתן להמיר חצי מהכמות בשימוש בשמן אתרי. בשוקולד כנ"ל ניתן להכין שוקולד הדרים מעולה וגם כאן לשלוט באופן מוחלט על כמויות הסוכר וסוגי הממתקים שעושים בהם שימוש.

מתכון שוקולד:

קונים ערכת שוקולד של חברה שקד.

שופכים את מוצקי קקאו וחמאת קקאו לקערה ומחממים בשיטת בן מאירי(קערת זכוכית מעל סיר מיים קטן), לאחר המסת שוקולד מוסיפים בשיטת הקיסם מן השמן (מכניסים קיסם לבקבוק שמן ואז טובלים בשוקולד וכך עד שיהיה לכם מספיק).

מורידים מהאש מוסיפים ממתיק (מאוד ממליצה על שורש יאקון, סירופ עולש או סילאן יש להם ערך גלוקמי נמוך). מפזרים תוספות כמו קליפות הדרים או אגוזים או פצפוצי אורז ואז מעבירים לתבניות סיליקון או תבנית מלבנית קטנה. מקררים ויש לכם שוקולד . יאם(:

ניתן להוסיף לעוגות שוקולד , עוגות קוקוס וכמובן לעוגת תפוזים.


על איזה שמן אנחנו ממליצות?

אנחנו ממליצות על שמנים של חברת doTERRA בעקבות האיכות הגבוה שלהם, ההפקה המוקפדת על תהליך הייצור, אחסון והפצה מאוד משפיעים על התוצר הסופי. וכבונוס נחמד הבקבוקים של doTERRA עמידים לחום, קור ונפילות מגובה :)


14 צפיות0 תגובות